Katalogové číslo: F00005708
5.41 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 0.594 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 cm |
| Výška | 25 cm |
| Priemer črepníka | 10 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená, Červená, Sivá |
| Tvar listu | Multiple |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Rozvetvený ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev