Katalogové číslo: F00005706
63.96 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.02 kg |
|---|---|
| Rozmery | 100 cm |
| Výška | 100 cm |
| Priemer črepníka | 29 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný, Rozvetvený |
| Kvitnúce | áno, nie |
| Farba listov | Červená |
| Tvar listu | Iný |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev