Katalogové číslo: 6VITA5153
546.12 €
Na objednávku, dodanie do 17 pracovných dní.
| Hmotnosť | 8 kg |
|---|---|
| Rozmery | 75 × 75 × 15 cm |
| Priemer | 75 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 75 cm |
| Výška | 15 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Metalická |
| Materiál | Polyresin |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev