Katalogové číslo: 6VITA0653
553.50 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 22 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 × 60 × 65 cm |
| Priemer | 60 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 65 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Metalická |
| Materiál | Polyresin |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev