Katalogové číslo: F00005439
67.65 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.425 kg |
|---|---|
| Rozmery | 125 cm |
| Výška | 125 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Podlhovastý, Vejárovitý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev