Katalogové číslo: 6TH173111
125.46 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3.16 kg |
|---|---|
| Rozmery | 37 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Výška | 37 cm |
| Hĺbka | 36 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Metalická |
| Materiál | Kov |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev