Katalogové číslo: 6FSTDGD01
367.77 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 25.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 100 cm |
| Priemer | 47 cm |
| Výška | 100 cm |
| Hĺbka | 35 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Materiál | Ficonstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev