Katalogové číslo: 6SBIMOWB4
111.93 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 6.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 34 cm |
| Priemer | 39 cm |
| Výška | 34 cm |
| Hĺbka | 34 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Prírodný |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev