Katalogové číslo: 4RHHOBP12
10.46 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.147 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 × 20 cm |
| Šírka | 20 cm |
| Výška | 20 cm |
| Výška črepníka | 11 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev