Katalogové číslo: 4FIALRS02
135.30 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 14.85 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 120 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 120 cm |
| Výška črepníka | 25 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev