Katalogové číslo: 6CAPTG316
99.02 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.2 kg |
|---|---|
| Rozmery | 41 cm |
| Priemer | 45 cm |
| Výška | 41 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev