Katalogové číslo: 5ALCAKK02
467.40 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 51.3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 80 × 120 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Výška | 120 cm |
| Výška črepníka | 39 cm |
| Priemer črepníka | 50 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Červená, Sivá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev