Katalogové číslo: 4SCAUZU05
73.80 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 8.1 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 × 110 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 110 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Veľkosť listu | 5-10 cm, 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Stĺp |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev