Katalogové číslo: 4SACYBP12
13.53 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.485 kg |
|---|---|
| Rozmery | 15 × 40 cm |
| Šírka | 15 cm |
| Výška | 40 cm |
| Výška črepníka | 10 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Tvar kmeňa | Braided |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev