Katalogové číslo: 6ELHVI30A
41.57 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.86 kg |
|---|---|
| Rozmery | 27 cm |
| Priemer | 30 cm |
| Výška | 27 cm |
| Hĺbka | 26.5 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev