Katalogové číslo: F00001743
11.81 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.296 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 20 cm |
| Priemer črepníka | 13 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Sivá |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Stĺp |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev