Katalogové číslo: F00001915
13.28 €
Na objednávku, dodanie do 12 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.458 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 25 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar listu | Xanadu |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev