Katalogové číslo: CC0060756
Sansevieria zeylanica in Coast Mountains
Soil (Vulkastrat)
135.30 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 10.865 kg |
|---|---|
| Rozmery | 96 cm |
| Priemer | 27 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Výška | 96 cm |
| Priemer črepníka | 19 cm |
| Výška črepníka | 15 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | > 40 cm, 20-40 cm |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
| Materiál | Fiberclay |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev