Katalogové číslo: CC0056098
Kentia (Howea) forsteriana in Mediterranean
Soil (Vulkastrat)
425.58 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 31.62 kg |
|---|---|
| Rozmery | 151 cm |
| Priemer | 42 cm |
| Hĺbka | 57 cm |
| Výška | 151 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Výška črepníka | 26 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
| Tvar listu | Multiple |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Ficonstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev