Katalogové číslo: 4SUMIBP08
4.06 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.446 kg |
|---|---|
| Rozmery | 15 × 15 cm |
| Šírka | 15 cm |
| Výška | 15 cm |
| Výška črepníka | 8 cm |
| Priemer črepníka | 9 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Tvar listu | Iný |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev