Katalogové číslo: F00004580
Lavandula angustifolia ‚Essence Purple‘
16.73 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 1.836 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 cm |
| Výška | 40 cm |
| Priemer črepníka | 23 cm |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 5 °C |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | áno |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev