Katalogové číslo: CC0043109
Monstera deliciosa in Baq Polystone Coated Plain
Soil (Vulkastrat)
337.02 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 12.485 kg |
|---|---|
| Rozmery | 96 cm |
| Priemer | 42 cm |
| Hĺbka | 28 cm |
| Výška | 96 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Výška črepníka | 25 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Materiál | Polystone |
| Povrchová úprava | Matná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev