Katalogové číslo: CC0048860
Philodendron ‚Green Wonder‘ in Baq Nucast
260.76 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.4 kg |
|---|---|
| Rozmery | 108 cm |
| Priemer | 31 cm |
| Hĺbka | 29 cm |
| Výška | 108 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Interiér |
| Tvar listu | Multiple |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Materiál | Prírodný |
| Povrchová úprava | Matná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev