Katalogové číslo: F00004817
Mandevilla (Dipladenia) Brasiliera White
Rack
48.22 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 5.292 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 cm |
| Výška | 90 cm |
| Priemer črepníka | 22 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 5 °C |
| Tvar listu | Oválny |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Iný |
| Kvitnúce | áno |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev