Katalogové číslo: CC0027456
Spathiphyllum ‚Sweet Lauretta‘ in Baq Luxe Lite Moon
199.26 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 9.535 kg |
|---|---|
| Rozmery | 118 cm |
| Priemer | 33 cm |
| Hĺbka | 29 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Výška | 118 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Interiér |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Materiál | Polyresin |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | áno |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev