Katalogové číslo: 4LALORS25
Latania lontaroides (120-160)
369.00 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 40.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 × 140 cm |
| Šírka | 90 cm |
| Výška | 140 cm |
| Priemer črepníka | 38 cm |
| Výška črepníka | 32 cm |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 10 °C |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Farba listov | Zelená, Červená, Pestrofarebná, Sivá |
| Tvar rastliny | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev