Katalogové číslo: CC0050308
Yucca elephantipes in Rotunda Urban
418.20 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 20.835 kg |
|---|---|
| Rozmery | 122 cm |
| Priemer | 45 cm |
| Výška | 122 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Výška črepníka | 23 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 10 °C |
| Umiestnenie | Interiér |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Iný |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev