Katalogové číslo: CC0055286
Homalomena rubescens ‚Maggy in Baq Gradient Elevated
Soil (Vulkastrat)
811.80 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 34.32 kg |
|---|---|
| Rozmery | 82 × 34 × 93 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 34 cm |
| Hĺbka | 36.5 cm |
| Výška | 93 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Výška črepníka | 23 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Interiér |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená, Červená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Materiál | Polyresin |
| Povrchová úprava | Matná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev