Katalogové číslo: 5CILQRS11
Citrus aurantifolia ‚Limequat‘
Stem
270.60 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 29.7 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 150 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 150 cm |
| Priemer črepníka | 38 cm |
| Výška črepníka | 37 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 5 °C |
| Tvar listu | Oválny, Podlhovastý |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev