Katalogové číslo: F00002102
20.66 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 2.268 kg |
|---|---|
| Priemer črepníka | 15 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Červená |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev