Katalogové číslo: 4FIAKGS06
141.45 €
Nie je na sklade
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 15.525 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 145 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 145 cm |
| Výška črepníka | 27 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Tvar kmeňa | Braided |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 5-10 cm, 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev