Katalogové číslo: 4OPINKK93
196.80 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 21.6 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 35 cm |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 35 cm |
| Výška črepníka | 15 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev