Katalogové číslo: 4PHROR001
430.50 €
Nie je na sklade
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 47.25 kg |
|---|---|
| Rozmery | 110 × 155 cm |
| Šírka | 110 cm |
| Výška | 155 cm |
| Výška črepníka | 46 cm |
| Priemer črepníka | 50 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Podlhovastý, Vejárovitý |
| Veľkosť listu | > 40 cm, 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev