Katalogové číslo: 4DRKAKO12
10.70 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.174 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 × 20 cm |
| Šírka | 20 cm |
| Výška | 20 cm |
| Výška črepníka | 10 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Biela, Pestrofarebná |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev