Katalogové číslo: 4OPMAKK35
344.40 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 37.8 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 × 80 cm |
| Kvetináč | |
| Šírka | 90 cm |
| Výška | 80 cm |
| Výška črepníka | 32 cm |
| Priemer črepníka | 35 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Sivá |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev