Katalogové číslo: 4MYGCKK40
Myrtillocactus geometrizans ‚Cristata‘
Branched
516.60 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 56.7 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 60 cm |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 60 cm |
| Priemer črepníka | 32 cm |
| Výška črepníka | 26 cm |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 10 °C |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev