Katalogové číslo: 4EUTIKK85
77.49 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 8.505 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 × 70 cm |
| Kvetináč | |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 85 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev