Katalogové číslo: 6CAP8055Z
2 150.04 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 56 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 cm |
| Priemer | 177 cm |
| Výška | 120 cm |
| Hĺbka | 115 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev