Katalogové číslo: F00000912
4.80 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.526 kg |
|---|---|
| Rozmery | 15 cm |
| Výška | 15 cm |
| Priemer črepníka | 9 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Biela, Sivá |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev