Katalogové číslo: F00000897
3.32 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.365 kg |
|---|---|
| Rozmery | 12 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 12 cm |
| Priemer črepníka | 6 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev