Katalogové číslo: 6ELHWIP14
11.44 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 0.158 kg |
|---|---|
| Rozmery | 13 cm |
| Priemer | 14 cm |
| Výška | 13 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev