Katalogové číslo: 6PTR74031
22.76 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.806 kg |
|---|---|
| Rozmery | 17 cm |
| Priemer | 20 cm |
| Výška | 17 cm |
| Hĺbka | 16 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Other |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Keramika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Other |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev