Katalogové číslo: 6CAP8054T
1 119.30 €
Na objednávku, dodanie do 17 pracovných dní.
| Hmotnosť | 26 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 cm |
| Priemer | 132 cm |
| Výška | 90 cm |
| Hĺbka | 85 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev