Katalogové číslo: 6BSTC1012
1 215.24 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 34 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 cm |
| Priemer | 100 cm |
| Výška | 120 cm |
| Hĺbka | 119 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev