Katalogové číslo: 6LEC14185
55.53 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 1 kg |
|---|---|
| Rozmery | 27 cm |
| Priemer | 23 cm |
| Výška | 27 cm |
| Hĺbka | 18 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev