Katalogové číslo: 4PASTHA20
22.63 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.484 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 × 60 cm |
| Šírka | 20 cm |
| Výška | 60 cm |
| Výška črepníka | 15 cm |
| Priemer črepníka | 19 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev