Katalogové číslo: 6BST1118W
B-round
46.74 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.66 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 cm |
| Priemer | 21 cm |
| Hĺbka | 19 cm |
| Výška | 20 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Materiál | Fiberstone |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev