Dnes je 26.6.2017
meniny má Adriana, Olívia, zajtra Ladislav, Ladislava

Veľkoobchod

Firma Viktor dováža z Holandska rezané a črepníkové kvety už šestnásť rokov a množstvom dovážaného tovaru sa zaraďuje k najväčším dovozcom kvetov na Slovensku. Prepravu zabezpečujeme vlastnými kamiónmi vybavenými chladiacimi zariadeniami, čím zachovávame kvalitu a čerstvosť tovaru. Dovoz tovaru je pravidelne štyrikrát do týždňa (ut., st., pia., sob.).

Sortiment dovážaného tovaru je veľmi široký. Okrem základných druhov kvetov a zelene ponúkame veľa druhov doplnkových kvetov a doplnkovej zelene a rôzne druhy exotických kvetov. Dovezené rezané kvety skladujeme vo vychladených priestoroch pri optimálnej teplote potrebnej na udržanie kvality, odtiaľ sa tovar expeduje do kvetinárstiev. Počas celého roka dovážame aj rôzne druhy izbových črepníkových kvetov. V čase jarnej a letnej sezóny je sortiment rozšírený o množstvo vonkajších kvetov, skalničiek, ihličín a letničiek.

Kvetiny je možné nakupovať priamo v sklade na Teplickej ceste 5251 (oproti KIKA nábytku) v Poprade v pondelok až piatok vždy v čase od 6.00 hod. do 15.00 hod., alebo sobotu v čase od 6.00 hod. do 10.00 hod., kde Vám naši zamestnanci pri výbere tovaru pomôžu a poradia.

| |