Dnes je 26.6.2017
meniny má Adriana, Olívia, zajtra Ladislav, Ladislava

Vzdelávací kurz – viazačská a aranžérska tvorba

Kurz je určený osobám, ktoré by sa chceli naučiť novej odbornej profesii alebo zdokonaliť svoju už vykonávanú profesiu. Rozsah kurzu je 240 intenzívnych vyučovacích hodín, ktoré sú rozdelené do ôsmich trojdňových blokov, jeden deň patrí záverečnému hodnoteniu.

Lekcie praktickej prípravy zahŕňajú nácvik kvetinových aranžmánov určených k výzdobe stola, svadobných kytíc, rozličných druhov viazaných kytíc a smútočnú väzbu. Pri ich tvorbe budú využívané rôzne techniky: vypichovanie, viazanie, drôtovanie a lepenie.

Lekcie výučby zahŕňajú výklad o farbách, tvaroch a materiáloch používaných pri väzbe kvetín, ako sú napríklad: sviečky, keramika, sklo, stuhy. Časť obsahu lekcii sa bude týkať i predajne s kvetinami a jej zariadeniu.

Poplatok za kurz je 930 €. V cene kurzu sú zahrnuté učebné texty, skicár, pero, rastlinný materiál na výučbu. Počas celej výučby sa pracuje výlučne so živým rastlinným materiálom a pomôckami oasis. Počet frekventantov v skupine maximálne 9.

Vyučovacie dni a hodiny

Vyučovanie zadelené do blokov podla dohody kurzistov. Jednotlive bloky vždy máju vyučovanie v pondelok, utorok, stredu v časoch:

  • 08,00 hod. – 12,00 hod. / dopoludňajšie vyučovanie
  • 12,00 hod. – 13,00 hod. / prestávka na obed
  • 13,00 hod. – 17,00 hod. / popoludňajšie vyučovanie
| |